Jesienny konkurs!

Szanowni Czytelnicy, we wrześniu na Facebooku obiecaliśmy Wam jesienny konkurs – w związku z tym uruchamiamy hashtag #JesiennyWiatr. Zapraszamy do publikowania jesiennych zdjęć i filmów (oczywiście z naszymi książkami) opatrzonych tym hashtagiem – za posty, które naszym zdaniem będą najciekawiej zachęcały do lektury książek Wiatru od Morza, możecie zdobyć atrakcyjne nagrody:
1. Zestaw 4 książek Michaela Crummeya z autografami autora;
2. Zestaw 3 książek Matthew Kneale’a z autografami autora;
3. Naszego „białego kruka”, który znika już z rynku – powieść „Wybrany” Bernice Rubens;
odpowiednio za zajęcie 1., 2. i 3. miejsca.

Wszystkie jak znalazł na długie jesienne wieczory!

Uwaga – konkursowe posty muszą być publiczne, opublikowane na profilu prywatnym (nie na „stronie”) i opatrzone hashtagiem: #JesiennyWiatr

Konkurs trwa do 18 października włącznie! Ogłoszenie zwycięzców 19 października.

Konkurs
Konkurs

Pełny regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Wiatr od Morza Michał Alenowicz.
2. Konkurs trwa od 4 października 2017 do 18 października 2017 włącznie.
3. W Konkursie mogą wziąć udział osoby fizyczne (zwane „Uczestnikami”) które mają zarejestrowane konto i są zalogowane w serwisie Facebook oraz posiadają miejsce zamieszkania (adres korespondencyjny) na terenie Polski.
4. Za zgłoszenie w konkursie uważane jest opublikowanie na swoim profilu osobistym (uwaga: nie na administrowanej stronie) w serwisie Facebook PUBLICZNEGO posta, zawierającego: tekst, film lub zdjęcie, zachęcające do lektury książek wydawnictwa Wiatr od Morza w kontekście trwającej jesieni. W opisie musi znaleźć się również hashtag #JesiennyWiatr. Jeśli na zdjęciu/filmie znajdzie się więcej niż jedna osoba, za Uczestnika uważany będzie właściciel profilu w serwisie Facebook.
5. Posty niepubliczne lub nieopatrzone hashtagiem #JesiennyWiatr nie będą uważane za zgłoszenie w konkursie. Jeden Uczestnik może przesłać wiele zgłoszeń, ale jeden Uczestnik może wygrać jedną nagrodę.
6. Organizator wybierze 3 zwycięskie zgłoszenia (przyznając im wg uznania 1., 2. i 3. miejsce), biorąc pod uwagę kreatywność i oryginalność zgłoszenia oraz jego zgodność z niniejszym regulaminem.
7. Trzema nagrodami w konkursie są kolejno: 1. zestaw 4 książek Michaela Crummeya z autografami autora; 2. Zestaw 3 książek Matthew Kneale’a z autografami autora; 3. egzemplarz powieści „Wybrany” Bernice Rubens. Nagrody otrzymają uczestnicy będący autorami zwycięskich zgłoszeń, odpowiednio za 1., 2. i 3. miejsce). Nagrody zostaną wysłane Pocztą Polską na koszt organizatora. Uwaga – organizator nie wysyła nagród poza granice Polski.
8. Wyniki zostaną ogłoszone 19 października 2017 na stronach www.wiatrodmorza.com oraz www.facebook.com/wiatrodmorza/. Organizator podejmie próbę kontaktu ze zwycięzcami za pośrednictwem serwisu Facebook. Zwycięzcy zobowiązani są do przekazania danych adresowych w ciągu 5 dni od dnia ogłoszenia wyników. Wszelkie dalsze szczegóły dotyczące przekazania nagród zostaną ustalone telefonicznie lub mailowo. Jeśli dany zwycięzca nie odpowie na wiadomości Organizatora w ciągu 5 dni, Organizator będzie miał prawo przekazać nagrodę innemu spośród Uczestników.
9. Udział w konkursie oznacza zgodę na nieodpłatne wykorzystanie opublikowanego filmu (lub kadrów z filmu), zdjęcia i tekstu przez Organizatora na stronie www.wiatrodmorza.com oraz w serwisach Facebook, Instagram, Pinterest i innych mediach społecznościowych w serwisie YouTube oraz w drukowanych materiałach reklamowych.

Podziel się tą wiadomością z innymi:
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz