OGŁOSZENIE ZWYCIĘZCÓW KONKURSU – #SpotkajCrummeya

Nasz konkurs (którego dokładny opis znajdziecie pod kreską) dobiegł końca! Dziękujemy Czytelnikom za zgłoszenia. Wybór był bardzo trudny, ostatecznie wytypowaliśmy więc aż czworo zwycięzców! Poniżej nazwiska szczęściarzy, którzy w niedzielę 12 czerwca w południe wypiją kawę z Michaelem Crummeyem!

Nagrody otrzymują:

1. Lidia Jolanta S
2. Katarzyna Wawrzko
3. Maja Margasińska
4. Tomasz Przyłucki

Wkrótce skontaktujemy się z Państwem i podamy szczegóły!

JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ I SERDECZNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!

A poniżej nasza filmowa interpretacja zadanego tematu…

PEŁNY REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Wiatr od Morza Michał Alenowicz.
2. Konkurs trwa od 26 maja 2016 do 5 czerwca 2016 włącznie.
3. W Konkursie mogą wziąć udział osoby fizyczne (zwane „Uczestnikami”) które mają zarejestrowane konto i są zalogowane w serwisie Facebook.
4. Za zgłoszenie w konkursie uważane jest opublikowanie na swoim profilu osobistym (uwaga: nie na administrowanej stronie) w serwisie Facebook PUBLICZNEGO posta, zawierającego: film lub zdjęcie, na którym uczestnik udowadnia, że czeka na przybycie Michaela Cruymmeya do Polski, oraz opis zawierający hashtag #SpotkajCrummeya. Jeśli na zdjęciu/filmie znajdzie się więcej niż jedna osoba, za Uczestnika uważany będzie właściciel profilu w serwisie Facebook.
5. Posty niepubliczne lub nieopatrzone hashtagiem #SpotkajCrummeya nie będą uważane za zgłoszenie w konkursie. Jeden Uczestnik może przesłać wiele zgłoszeń, ale jeden Uczestnik może wygrać jedną nagrodę.
6. Organizator wybierze 3 zwycięskie zgłoszenia, biorąc pod uwagę kreatywność i oryginalność zgłoszenia, jego zgodność z niniejszym regulaminem, oraz ew. nawiązania do twórczości Michaela Crummeya.
7. Nagrodą w konkursie jest zaproszenie na ekskluzywne spotkanie z Michaelem Crummeyem, które odbędzie się w Warszawie w niedzielę 12 czerwca 2016 ok. godz. 12.00. Nagrodę otrzyma trzech uczestników będących autorami zwycięskich zgłoszeń.
8. Wyniki zostaną ogłoszone 6 czerwca 2016 na stronach www.wiatrodmorza.com oraz www.facebook.com/wiatrodmorza/. Organizator podejmie próbę kontaktu ze zwycięzcami za pośrednictwem serwisu Facebook. Zwycięzcy zobowiązani są do przekazania danych adresowych z numerem telefonu w ciągu 3 dni od dnia ogłoszenia wyników. Wszelkie dalsze szczegóły dot. udziału w spotkaniu z autorem zostaną przekazane telefonicznie lub mailowo. Jeśli zwycięzca nie będzie w stanie przybyć na spotkanie w wyznaczonym terminie, Organizator będzie miał prawo przekazać zaproszenie innemu spośród Uczestników.
9. Udział w konkursie oznacza zgodę na nieodpłatne wykorzystanie opublikowanego filmu, zdjęcia i opisu przez Organizatora na stronie www.wiatrodmorza.com oraz w serwisach Facebook, Instagram, Pinterest i innych mediach społecznościowych oraz w serwisie YouTube.

Podziel się tą wiadomością z innymi:
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz