OGŁOSZENIE ZWYCIĘZCÓW KONKURSU – wygraj zestaw książek Michaela Crummeya!

Nasz konkurs (którego dokładny opis znajdziecie pod kreską) dobiegł końca! Dziękujemy Czytelnikom za zgłoszenia. Wszystkie były rewelacyjne, trójkę zwycięzców wytypowaliśmy więc z niemałym trudem. Poniżej trzy zwycięskie zgłoszenia, które nagrodzimy zestawem powieści Michaela Crummeya! Przypominamy, że ocenie podlegało nie tylko zdjęcie, ale również krótki opis książki.

Nagrody otrzymują:

1. Pani Katarzyna Organowska
za ocean na kurtce i najpiękniejszy opis Dostatku („Już od dotykania książki zostaje sól na palcach”):

Katarzyna Organowska
Kiedy zastanawiam się, którą powieść Crummeya lubię najbardziej, moja ręka sama sięga po „Dostatek”. Co w tej książce zachwyca? Przede wszystkim postacie – pełnokrwiści bohaterowie, hartowani nowofundlandzkim klimatem, sponiewierani przez nędzę i nienawiść, skazani na swój los.
I ten świat – już od dotykania książki zostaje sól na palcach.

2. Pani Asia Roman
za genialne nawiązanie do ostatniej sceny powieści Sweetland:

Asia Roman
Mój ulubiony „Dostatek” poszedł w świat, zachwycać innych. Ale jest jeszcze „Sweetland”, który lubię, szczególnie za ostatnią scenę.

3. Pan Michał Matusiak
za rybę na desce i „życie na łasce zimnego oceanu”:

Michał Matusiak
„Dostatek” lubię zwłaszcza za surowy klimat – obraz życia na łasce zimnego oceanu.

JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ I SERDECZNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!

Już w czerwcu do Polski zawita Michael Crummey! Szczegóły jego tournee podamy wkrótce, a tymczasem zapraszamy do udziału w facebookowym konkursie, w którym możecie wygrać trzy jego wydane dotąd powieści oraz przedpremierowy egzemplarz recenzencki książki „Rzeka złodziei”! Do rozdania mamy aż trzy takie zestawy, oczywiście każdy zapakowany w firmową torbę Wiatru od Morza.

Co zrobić, żeby wygrać? Wystarczy „polubić” Wiatr od Morza na Facebooku i do 4 maja opublikować na własnym profilu na Facebooku swoje zdjęcie z ulubioną książką Michaela Crummeya, opatrzone hashtagiem #SpotkajCrummeya oraz zwięzłym wyjaśnieniem, dlaczego właśnie ta książka jest ulubiona. Uwaga – jeśli mamy go zobaczyć, post musi być PUBLICZNY!

Nagrodzimy trzy najciekawsze posty, uwzględniając oryginalność zarówno zdjęcia, jak i opisu!

Nagroda

PEŁNY REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Wiatr od Morza Michał Alenowicz.
2. Konkurs trwa od 20 kwietnia 2016 do 4 maja 2016 włącznie.
3. W Konkursie mogą wziąć udział osoby fizyczne (zwane „Uczestnikami”) które mają zarejestrowane konto i są zalogowane w serwisie Facebook oraz polubiły stronę wydawnictwa Wiatr od Morza w serwisie Facebook (https://www.facebook.com/wiatrodmorza/)
4. Za zgłoszenie w konkursie uważane jest opublikowanie na swoim prywatnym profilu w serwisie Facebook PUBLICZNEGO posta, zawierającego: zdjęcie uczestnika z jego ulubioną książką Michaela Crummeya oraz krótki opis zawierający hashtag #SpotkajCrummeya i wyjaśnienie, dlaczego właśnie ta książka jest ulubioną książką uczestnika. Jeśli na zdjęciu znajdzie się więcej niż jedna osoba, za Uczestnika uważany będzie właściciel profilu w serwisie Facebook.
5. Posty niepubliczne lub nieopatrzone hashtagiem #SpotkajCrummeya nie będą uważane za zgłoszenie w konkursie. Jeden Uczestnik może przesłać wiele zgłoszeń, ale jeden Uczestnik może wygrać jedną nagrodę.
6. Organizator wybierze 3 zwycięskie zgłoszenia, biorąc pod uwagę kreatywność i oryginalność zgłoszenia oraz jego zgodność z niniejszym regulaminem.
7. Nagrodą w konkursie jest zestaw zawierający bawełnianą torbę, rynkowe wydania powieści Michaela Crummeya Dostatek, Pobojowisko i Sweetland oraz wydanie przedpremierowe (tzw. prebook) powieści Rzeka złodziei. Nagrodę otrzyma trzech uczestników będących autorami zwycięskich zgłoszeń.
8. Wyniki zostaną ogłoszone 5 maja 2016 na stronach www.wiatrodmorza.com oraz www.facebook.com/wiatrodmorza/. Organizator podejmie próbę kontaktu ze zwycięzcami za pośrednictwem serwisu Facebook. Zwycięzcy zobowiązani są do przekazania danych adresowych z numerem telefonu w ciągu 7 dni od dnia ogłoszenia wyników. Nagroda zostanie wysłana przesyłką kurierską w terminie 3 dni roboczych od daty otrzymania danych. Organizator nie wysyła nagród za granicę, warunkiem uczestnictwa jest więc posiadanie adresu korespondencyjnego w Polsce.
9. Udział w konkursie oznacza zgodę na nieodpłatne wykorzystanie opublikowanego zdjęcia i opisu przez Organizatora na stronie www.wiatrodmorza.com oraz w serwisach Facebook, Instagram, Pinterest i innych mediach społecznościowych.

Podziel się tą wiadomością z innymi:
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz