Sto lat niech wieje nam! [OGŁOSZENIE ZWYCIĘZCÓW]

Szanowni Czytelnicy,

Bardzo Wam dziękujemy za moc pięknych życzeń złożonych z okazji naszych 5. urodzin! A teraz nadszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu na życzenia oznaczone hashtagiem #StoLatNiechWiejeNam… wierzcie nam, że wybór był naprawdę trudny! Po długich rozmyślaniach ogłaszamy werdykt jury:

Zwyciężczyni (otrzymuje 4 książki Michaela Crummeya z autografami): Pani Dorota Ptak – za zdjęcie bardzo w naszym stylu oraz nawiązania do tytułów książek

Zdobywcy nagród pocieszenia (książek „Pobojowisko” z autografami):
- Pani Ewa Kłobuch – za komplement, który do nas przemówił ;)
- Pan Mariusz Mariusz– za tort i wytrwałość,
- Pani Katarzyna Panfil – za treściwy bon mot.

Gratulujemy!
PS. Jeśli komuś przyjdą do głowy jeszcze jakieś życzenia, to przyjmiemy je również poza konkursem ;)

 

Poniżej oryginalna wiadomość o naszych urodzinach i konkursie (zawiera regulamin konkursu).

————————————————————————————————————–

Z niekrytą radością informujemy, że 24 stycznia 2017 wydawnictwo Wiatr od Morza obchodzi piąte urodziny!

Niektórych z Was może to zaskoczyć, gdyż pierwszą książkę wydaliśmy w roku 2013, ale tak właśnie było – oficjalnie istniejemy od 24 stycznia 2012, po prostu cały rok 2012 spędziliśmy, po cichu szykując się do mocnego wejścia na rynek :)

Z okazji urodzin chcemy Was zaprosić do wspólnego świętowania, które potrwa do 31 stycznia!

Po pierwsze – ogłaszamy bardzo miłą urodzinową promocję w naszym sklepie:

Promocja

 

Po drugie – chętnie przyjmiemy wszelkie życzenia! W związku z tym uruchamiamy hashtag #StoLatNiechWiejeNam. Co więcej, ogłaszamy na facebooku konkurs (pełny regulamin na dole strony), w którym Wasze najciekawsze (i wg nas najbardziej trafione) życzenia w formie tekstu, obrazu lub filmu nagrodzimy unikatowym zestawem 4 książek Michaela Crummeya z autografami autora! Przewidujemy także 3 nagrody pocieszenia – książki „Pobojowisko”, oczywiście również z podpisem autora. Uwaga – życzenia muszą być publiczne, opublikowane na profilu prywatnym (nie na „stronie”) i opatrzone hashtagiem: #StoLatNiechWiejeNam

Promocja i konkurs trwają do 31 stycznia włącznie!

Promocja

Pełny regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Wiatr od Morza Michał Alenowicz.
2. Konkurs trwa od 23 stycznia 2017 do 31 stycznia 2017 włącznie.
3. W Konkursie mogą wziąć udział osoby fizyczne (zwane „Uczestnikami”) które mają zarejestrowane konto i są zalogowane w serwisie Facebook oraz miejsce zamieszkania (adres korespondencyjny) na terenie Polski.
4. Za zgłoszenie w konkursie uważane jest opublikowanie na swoim profilu osobistym (uwaga: nie na administrowanej stronie) w serwisie Facebook PUBLICZNEGO posta, zawierającego: tekst, film lub zdjęcie, w/na którym uczestnik składa życzenia wydawnictwu Wiatr od Morza z okazji 5. urodzin. W opisie musi znaleźć się również hashtag #StoLatNiechWiejeNam. Jeśli na zdjęciu/filmie znajdzie się więcej niż jedna osoba, za Uczestnika uważany będzie właściciel profilu w serwisie Facebook.
5. Posty niepubliczne lub nieopatrzone hashtagiem #StoLatNiechWiejeNam nie będą uważane za zgłoszenie w konkursie. Jeden Uczestnik może przesłać wiele zgłoszeń, ale jeden Uczestnik może wygrać jedną nagrodę.
6. Organizator wybierze 1 zwycięskie zgłoszenia oraz 3 zgłoszenia zasługujące na „nagrodę pocieszenia”, biorąc pod uwagę kreatywność i oryginalność zgłoszenia, jego zgodność z niniejszym regulaminem, oraz celność złożonych życzeń (np. nawiązania do charakteru wydawnictwa i publikowanych przez nie książek).
7. Nagrodą w konkursie jest zestaw 4 książek Michaela Crummeya z autografami autora. Nagrodę otrzyma uczestnik będący autorem zwycięskiego zgłoszenia. Nagrodą pocieszenia w konkursie jest książka „Pobojowisko” z autografem autora. Nagrodę otrzyma trzech uczestników będących autorami zgłoszeń zakwalifikowanych do „nagrody pocieszenia”. Nagrody zostaną wysłane Pocztą Polską na koszt organizatora. Uwaga – organizator nie wysyła nagród poza granice Polski.
8. Wyniki zostaną ogłoszone 1 lutego 2017 na stronach www.wiatrodmorza.com oraz www.facebook.com/wiatrodmorza/. Organizator podejmie próbę kontaktu ze zwycięzcami za pośrednictwem serwisu Facebook. Zwycięzcy zobowiązani są do przekazania danych adresowych w ciągu 5 dni od dnia ogłoszenia wyników. Wszelkie dalsze szczegóły dotyczące przekazania nagród zostaną ustalone telefonicznie lub mailowo. Jeśli zwycięzca nie odpowie na wiadomości Organizatora w ciągu 5 dni, Organizator będzie miał prawo przekazać nagordę innemu spośród Uczestników.
9. Udział w konkursie oznacza zgodę na nieodpłatne wykorzystanie opublikowanego filmu (lub kadrów z filmu), zdjęcia i tekstu przez Organizatora na stronie www.wiatrodmorza.com oraz w serwisach Facebook, Instagram, Pinterest i innych mediach społecznościowych w serwisie YouTube oraz w drukowanych materiałach reklamowych.

Podziel się tą wiadomością z innymi:
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz